Kursy

Wszystkie
Sortuj:

Wyniki: 35


  Odkryj magię teatru kamishibai z naszym kursem online. Idealny dla nauczycieli i entuzjastów sztuki, uczy tworzenia własnych historii. Kurs Teatr kamishibai – Lekcje z japońskim teatrem obrazkowym prowadzony przez Agatę Marciniak Doktora nauk humanistycznych jest sposobem jak wprowadzić urozmaicenie do swoich lekcji.
  Agata Marciniak

  Szkoła

  0 h 59 min
  Ilość lekcji: 7


  Kurs zdrowy styl życia to Twoja droga do zdrowia i dobrego samopoczucia! Poznaj zasady zdrowej diety, korzyści z aktywności fizycznej, tajniki dobrego snu i techniki relaksacyjne. Wprowadź zdrowe nawyki, zrozum wpływ stresu na zdrowie i ucz się planować wartościowe posiłki. Dla wszystkich pragnących poprawić jakość życia.
  Adrian Kowalczyk

  Zdrowie i fitness

  0 h 57 min
  Ilość lekcji: 5


  Kurs Trening Funkcjonalny dla tych, którzy pragną trenować w domu z minimalnym sprzętem. Poznaj podstawy funkcjonowania organizmu, charakterystykę treningu funkcjonalnego i układaj indywidualne plany treningowe. Zacznij skutecznie ćwiczyć w zaciszu własnego domu!
  Mikołaj Kończal

  Zdrowie i fitness

  3 h 3 min
  Ilość lekcji: 4


  Jesteś w trakcie postępowania upadłościowego? Zastanawiasz się nad możliwymi sposobami zakończenia postępowania? Przygotowaliśmy dla Ciebie Kurs Zakończenie postępowania upadłościowego.
  Wojciech Walczakowski

  Biznes i Praca

  1 h 13 min
  Ilość lekcji: 3


  Jesteś osobą, której udało się uzyskać postanowienie o ogłoszeniu upadłości? Zastanawiasz się, co dalej? Przygotowaliśmy dla Ciebie Kurs Postępowanie upadłościowe, który pomoże Ci się przygotować na dalsze kroki.
  Wojciech Walczakowski

  Biznes i Praca

  1 h 13 min
  Ilość lekcji: 3


  Kurs dla cukrzyków i insulinoopornych to kompendium wiedzy o zdrowym odżywianiu. Poznaj tajniki metabolizmu węglowodanów, wpływ produktów na glikemię i zakwaszenie organizmu. Zwiększ świadomość żywieniową, odkryj uzdrawiające właściwości pokarmów i zadbaj o zdrowie. Idealny dla lekarzy, terapeutów i osób pragnących uniknąć chorób cywilizacyjnych.
  Agnieszka Tokarczyk

  Zdrowie i fitness

  1 h 51 min
  Ilość lekcji: 4


  Chcesz poznać tajemnice głębokiej relaksacji i zrozumieć, jak działa nasz układ nerwowy pod wpływem stresu? Odkryj różnice między prawdziwym odprężeniem a pasywnym wypoczynkiem. Nasz kurs „Techniki Relaksacyjne” oferuje praktyczne ćwiczenia od medytacji po techniki oddechowe. Zanurz się w wiedzy i praktyce, które przyniosą Ci błogą ulgę i poprawią jakość Twojego życia.
  Natalia Kraterska

  Zdrowie i fitness

  1 h 16 min
  Ilość lekcji: 3


  Zwiększ swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu z naszym kursem 'Uzdrowienie przez jedzenie’. Poznaj mechanizmy powstawania chorób cywilizacyjnych, dowiedz się, jakie produkty powinniśmy wyeliminować z diety, a jakie są niezbędne dla zdrowia. Zrozum rolę antyoksydantów i produktów przeciwzapalnych w zapobieganiu chorobom. Sprawdź nasz kurs i ciesz się zdrowiem przez długie lata!
  Agnieszka Tokarczyk

  Zdrowie i fitness

  1 h 55 min
  Ilość lekcji: 3


  Zmagasz się z długami i nie wiesz, jak z nich wyjść? Nasz kurs online upadłość konsumencka pomoże Ci zrozumieć, jak ogłosić upadłość i zacząć na nowo. Dowiedz się, jak przygotować wniosek i jakie zobowiązania ciążą na dłużniku. Zacznij już dziś!
  Wojciech Walczakowski

  Biznes i Praca

  1 h 43 min
  Ilość lekcji: 4


  Jesteś nauczycielem? Chcesz jako pedagog umiejętnie kierować grupą i chronić podopiecznych przed psychomanipulacją? Kurs dla nauczycieli – obrona przed psychomanipulacją jest właśnie dla Ciebie!
  Agata Marciniak

  Szkoła

  1 h 17 min
  Ilość lekcji: 4