Kursy

Kursy Biznes i Praca
Sortuj:

Wyniki: 6


  Jesteś w trakcie postępowania upadłościowego? Zastanawiasz się nad możliwymi sposobami zakończenia postępowania? Przygotowaliśmy dla Ciebie Kurs Zakończenie postępowania upadłościowego. To szkolenie pomoże Ci zrozumieć, jakie są możliwości zakończenia i konsekwencje z niego płynące.
  Wojciech Walczakowski

  Kursy Biznes i Praca

  1 h 13 min
  Ilość lekcji: 3


  Jesteś osobą, której udało się uzyskać postanowienie o ogłoszeniu upadłości? Zastanawiasz się, co dalej? Przygotowaliśmy dla Ciebie Kurs Postępowanie upadłościowe, który pomoże Ci się przygotować na dalsze kroki. To szkolenie online pomoże Ci odnaleźć się w zaistniałej sytuacji i podjąć dobre decyzje.
  Wojciech Walczakowski

  Kursy Biznes i Praca

  1 h 13 min
  Ilość lekcji: 3


  Zmagasz się z długami i nie wiesz, jak z nich wyjść? Nasz kurs online upadłość konsumencka pomoże Ci zrozumieć, jak ogłosić upadłość i zacząć na nowo. Dowiedz się, jak przygotować wniosek i jakie zobowiązania ciążą na dłużniku. Zacznij już dziś z naszym szkoleniem online!
  Wojciech Walczakowski

  Kursy Biznes i Praca

  1 h 43 min
  Ilość lekcji: 4


  Chcesz tworzyć profesjonalne filmy na swoim telefonie? Sprawdź nasz kurs CapCut! Nauczysz się montować filmy, dodawać efekty, teksty i wiele więcej. Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci tworzyć niesamowite filmy w CapCut. Wybierz CapCut kurs i zacznij montować filmy na swoim telefonie! Poznaj szkolenie, dzięki któremu nauczysz się montować fascynujące filmy!
  Krzysztof Czarnecki

  Kursy Biznes i Praca

  2 h 33 min
  Ilość lekcji: 19


  Kurs Rekrutacja – Zabawa w chowanego to doskonały wybór dla osób, które chcą zmienić pracę lub przygotować się do awansu. Nasze szkolenie online przeprowadzi Cię przez proces rekrutacji od A do Z. Z tym kursem poznasz wszystkie najistotniejsze kwestie i perfekcyjnie przygotujesz się do tego procesu.
  Adam Anusiewicz

  Kursy Biznes i Praca

  2 h 25 min
  Ilość lekcji: 8


  Kurs Rodzaje działalności w Polsce to idealny wybór dla osób, które chcą prowadzić własną działalność. Z tym szkoleniem online podejmiesz najlepszą decyzję, dotyczącą wyboru odpowiedniej formy działalności dla swojego biznesu. Sprawdź kurs i wybierz mądrze!
  Krzysztof Gajdziński

  Kursy Biznes i Praca

  2 h 39 min
  Ilość lekcji: 10