Kursy

Kursy IT
Sortuj:

Wyniki: 7


  Zastanawiasz się, czy nauka Excela jest dla Ciebie? Szukasz narzędzia, które ułatwi, usprawni i zautomatyzuje Twoje codzienne zadania oraz obowiązki zawodowe? Jeżeli tak, to ten kurs excel podstawy jest dla Ciebie! Wybierz szkolenie, które pomoże Ci nauczyć się podstaw Excela.
  Radosław Kucharek

  Kursy IT

  3 h 16 min
  Ilość lekcji: 17


  Odkryj moc Excela z naszym kursem VBA! Zdobądź umiejętności, które pozwolą Ci automatyzować i ulepszać swoje codzienne zadania. Kurs VBA czeka na Ciebie! Poznaj szkolenie, które odmieni Twoją pracę w Excelu.
  Arkadiusz Iwanicki

  Kursy IT

  1 h 43 min
  Ilość lekcji: 8


  Poznaj tajniki Excela z naszym kursem MS Excel – Tworzenie bazy danych. Naucz się tworzyć i zarządzać bazami danych, przyspieszając swoją pracę i zwiększając efektywność. Wybierz kurs bazy danych Excel i ułatw sobie pracę! To szkolenie online, które pokochasz!
  Radosław Kucharek

  Kursy IT

  55 min
  Ilość lekcji: 6


  Szkolenie Kryptowaluty i NFT to świetny wybór dla osób, które chcą poznać świat kryptowalut. Ten kurs online pomoże Ci wdrożyć się w temat kryptowalut i NFT. Przeprowadzi Cię przez niego od A do Z. Poznaj najlepsze szkolenie z kryptowalut, dzięki któremu zaczniesz niesamowitą przygodę!
  Arkadiusz Iwanicki

  Kursy IT

  1 h 41 min
  Ilość lekcji: 8


  Chcesz stworzyć własną stronę internetową, ale nie posiadasz wiedzy na temat kodowania i programowania? Może prowadzisz biznes i chciałbyś mieć stronę, która przyciągnie klientów? Przygotowaliśmy dla Ciebie idealny Kurs – WordPress & Elementor! Sprawdź szkolenie online, dzięki któremu własna idealna strona internetowa przestanie być tylko marzeniem!
  Piotr Majewski

  Kursy IT

  7 h 34 min
  Ilość lekcji: 15


  Marzysz o zostaniu programistą? Nasz Kurs Programowanie językiem Python – od podstaw pomoże Ci zrealizować ten cel! Odkryj tajniki programowania, budując swoje własne projekty. Ucz się, gdzie i kiedy chcesz. Zacznij swoją przygodę ze szkoleniem z Pythona już dzisiaj!
  Arkadiusz Iwanicki

  Kursy IT

  1 h 23 min
  Ilość lekcji: 10


  Kurs MS Excel- planowanie projektów i urlopów to prosta droga do ułatwienia swojej pracy. Zorganizuj i przyspiesz swoją pracę dzięki naszemu szkoleniu online z Excela. Sprawdź ten kurs i przekonaj się, jak bardzo możesz być efektywny!
  Radosław Kucharek

  Kursy IT

  50 min
  Ilość lekcji: 6