Kursy

Kursy Zdrowie i fitness
Sortuj:

Wyniki: 5


  Kurs zdrowy styl życia to Twoja droga do zdrowia i dobrego samopoczucia! Poznaj zasady zdrowej diety, korzyści z aktywności fizycznej, tajniki dobrego snu i techniki relaksacyjne. Wprowadź zdrowe nawyki, zrozum wpływ stresu na zdrowie i ucz się planować wartościowe posiłki. To szkolenie online dla wszystkich pragnących poprawić jakość życia.
  Adrian Kowalczyk

  Kursy Zdrowie i fitness

  0 h 57 min
  Ilość lekcji: 5


  Kurs Trening Funkcjonalny dla tych, którzy pragną trenować w domu z minimalnym sprzętem. Poznaj podstawy funkcjonowania organizmu, charakterystykę treningu funkcjonalnego i układaj indywidualne plany treningowe. Zacznij skutecznie ćwiczyć w zaciszu własnego domu z naszym szkoleniem online!
  Mikołaj Kończal

  Kursy Zdrowie i fitness

  3 h 3 min
  Ilość lekcji: 4


  Kurs dla cukrzyków i insulinoopornych to kompendium wiedzy o zdrowym odżywianiu. Poznaj tajniki metabolizmu węglowodanów, wpływ produktów na glikemię i zakwaszenie organizmu. Zwiększ świadomość żywieniową, dzięki temu szkoleniu online. Odkryj uzdrawiające właściwości pokarmów i zadbaj o zdrowie. Szkolenie jest idealne dla lekarzy, terapeutów i osób pragnących uniknąć chorób cywilizacyjnych.
  Agnieszka Tokarczyk

  Kursy Zdrowie i fitness

  1 h 51 min
  Ilość lekcji: 4


  Chcesz poznać tajemnice głębokiej relaksacji i zrozumieć, jak działa nasz układ nerwowy pod wpływem stresu? Odkryj różnice między prawdziwym odprężeniem a pasywnym wypoczynkiem. Nasz kurs skuteczne techniki relaksacyjne oferuje praktyczne ćwiczenia od medytacji po techniki oddechowe. Zanurz się w wiedzy i praktyce, które przyniosą Ci błogą ulgę i poprawią jakość Twojego życia. Poznaj szkolenie online, […]
  Natalia Kraterska

  Kursy Zdrowie i fitness

  1 h 16 min
  Ilość lekcji: 3


  Zwiększ swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu z naszym Kursem Uzdrowienie przez jedzenie. Poznaj mechanizmy powstawania chorób cywilizacyjnych, dowiedz się, jakie produkty powinniśmy wyeliminować z diety, a jakie są niezbędne dla zdrowia. Zrozum rolę antyoksydantów i produktów przeciwzapalnych w zapobieganiu chorobom. Sprawdź nasze szkolenie online i ciesz się zdrowiem przez długie lata!
  Agnieszka Tokarczyk

  Kursy Zdrowie i fitness

  1 h 55 min
  Ilość lekcji: 3