Agnieszka Tokarczyk

Magister dietetyki klinicznej specjalizujący się w leczeniu chorób z grupy schorzeń autoimmunologicznych takich, jak toczeń, RZS, hashimoto, NZJ, łuszczyca i inne.

Od ponad 10 lat studiuje zagadnienia związane z wpływem odżywiania na ciało i duszę, ale także działaniem niektórych produktów na nasze geny i ich modyfikację.

Dodatkowo zajmuje się także terapią odchudzającą, gwarantując spadek wagi od 6 kg do 10 kg w jeden miesiąc bez efektu jojo. Doświadczenie zdobywała pracując jako dietetyk w Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. W tym szpitalu zajmowała się leczeniem dietą pacjentów onkologicznych oraz kardiologicznych z często występującą otyłością brzuszną.

W Centrum Psychiatrii i Psychoterapii SpesMedica w Piotrkowie Trybunalskim pod opieką miała osoby z zaburzeniami odżywiania.

Obecnie jest właścicielem Kliniki Zdrowego Życia, poradni dietetycznej, w której pomaga dietą wyjść z chorób cywilizacyjnych, w tym również otyłości. Niezależnie jest ekspertem ds. żywienia w DD TVN.