Pierwszy taki kurs
Counter Strike 2

Osiągnij sukces w CSie

Od silvera do Globala!

Co zyskasz dzięki kursowi z CS2?

Kompleksowy kurs CS2, który jest idealny dla graczy na każdym poziomie zaawansowania. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne, aby zrozumieć podstawy oraz zaawansowane techniki gry. Kurs pokrywa szeroki zakres tematów od podstawowych umiejętności, jak strzelanie i taktyka drużynowa, po zaawansowane strategie i poradniki.

Szkolenie CS2 to intensywny kurs dla wszystkich miłośników gry Counter-Strike 2, niezależnie od poziomu doświadczenia. Grając w CS2, wchodzisz do dynamicznego świata rywalizacji, gdzie strategia, refleks, i komunikacja są kluczem do sukcesu. Nasz kurs z CS2 pomoże Ci opanować zarówno podstawy, jak i zaawansowane techniki, które uczynią Cię bardziej skutecznym i pewnym siebie graczem.

W kursie CS2 nauczysz się jak strzelać, które jest zupełnie inne od tego co mogliśmy zastać w poprzednich wersjach jak CS GO, CS SOURCE CZY CS 1.6

Ustawienia gry

Poznasz najlepsze ustawienia, które sprawią, że gra będzie bardziej wydajna.

Taktyki z granatami

Poznasz skuteczną taktykę z granatami, która da Ci przewagę nad innymi graczami.

Kontrola strzelania

Nauczysz się skutecznie kontrolować strzelanie z każdej broni, co poprawi celność Twoich strzałów.

Komunikacja z teamem

Nauczysz się skutecznie komunikować ze swoim zespołem, co poprawi waszą współpracę.

Taktyki na mapach

Poznasz zaawansowane taktyki na mapach turniejowych, dzięki którym odniesiesz więcej zwycięstw.

Co kiedy kupować

Nauczysz się, jak najlepiej dobierać ekwipunek do danej rundy, dzięki czemu będziesz przygotowany do każdej z nich.

01.

Graj jak Global Elite

Głównym celem kursu jest progresja w rankingu CSa czy na Faceitie. Stosując wiedzę zawartą w kursie szybko zauważysz jak zwiększasz rangę.

02.

Co wchodzi w skład kursu CS2

Kurs składa się z 7 lekcji, które zaprojektowane są w taki sposób, aby od podstaw do zaawansowania przekazać Ci wiedzę!

03.

Esport nigdy nie był tak popularny!

To idealny czas, aby zrobić karierę w Esporcie. Rynek Esportu cały czas rośnie i pozwala osiągać co raz to większe sukcesy. Szczególnie w CSie, który jest jedną z najpopularniejszych gier esportowych.

04.

Kto jest prowadzącym?

Szymon "TURBO" Czajkowski Przygodę z grą rozpoczął od Counter Strike 1.6. Zdobył rangę Global Elite CS:GO już w 2014. Brał udział w wielu turniejach lokalnych i online, zdobywając cenne doświadczenie w rywalizacji, grając w wielu polskich zespołach między innymi PompaTeamie. Gracz, który spędził gruuube tysiące godzin w CSie. Szymonowi również udało się wbić około 3000 elo na FACEIT.

Jak ludzie komentują twórczość Szymona

Opis lekcji

Lekcja 1 - Wprowadzenie do gry i ustawienia

W lekcji pierwszej poznasz ustawienia, które uczynią Twoją grę bardziej wydajną. Dowiesz się, jak ustawić ekran, radar, celownik oraz monitor i czułość myszy. Ponadto zobaczysz, jak ustawić kontrast graczy i cieni wrogów oraz parametry startowe CS2.

Lekcja 2 - Cele gry i mechanika rozgrywki

W lekcji drugiej uzyskasz informacje na temat bomby (plantowanie, rozbrajanie), rangi w grze oraz zadań drużyn podczas rozgrywki. Ponadto omówione zostaną mapy i tryby gry.

Lekcja 3 – Wyposażenie

W trakcie lekcji trzeciej skupimy się na obrażeniach, jakie otrzymują wrogowie z poszczególnych broni oraz z kamizelką i bez. Omówimy także zalety i wady każdej broni.

Lekcja 4 - Ekonomia i strategia kupowania

W tej lekcji dowiesz się, jaką wybrać taktykę finansową na konkretnych przykładach przy wygranej i przegranej rundzie. Nauczysz się również ekonomii kupowania, dowiesz się, ile zarobisz za zabicie z poszczególnych broni oraz poznasz 4 strategie kupowania.

Lekcja 5 - Movement i odrzut broni

Z lekcji piątej dowiesz się, jak poruszać się w grze i odpowiednio wychylać. Nauczysz się również, jak strzelać w CS2 bez odrzutu i wgrać mapę treningową w celu doskonalenia aima.

Lekcja 6 - Gamesens i komunikacja z drużyną

Lekcja szósta skupia się na taktyce map turniejowych i skutecznej komunikacji z drużyną. Dowiesz się, jak rzucać granaty i jak kupić czas drużynie, aby wygrać rundę. Ponadto omówimy jakie komunikaty przekazywać drużynie, żeby skutecznie współpracować.

Lekcja 7 - Analiza i wyciąganie wniosków z rozgrywki

Siódma lekcja to analiza własnej rozgrywki i wyciąganie z niej wniosków. Dowiesz się, jak pobrać film ze swojej gry, żeby móc przeanalizować swoje zachowania. Ponadto w tej lekcji omówimy grę w turnieju.

Uwolnij swój potencjał

Osiągnij sukces w Esporcie

Dożywotni dostęp do kursu i materiałów publikowanych w przyszłości za 219zł